Úhlová bruska 125mm 1600W, Kraft&Dele EC530

Kód: EC530
999 Kč 825,62 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektrická úhlová bruska od renomované společnosti KRAFT&DELE může být použita jako normální bruska, bruska pro broušení brusným papírem, pro broušení drátěnými kartáčky a jako zařízení k řezání kovových předmětů. Používá se zejména pro odstraňování všech typů otřepů z povrchu kovových prvků, povrchové úpravy svárů, řezání trubek a malých kovových prvků. Pomocí vhodného příslušenství lze úhlovou brusku použít nejen pro řezání a broušení, ale také pro čištění, například rzi, starých nátěrů, atd.
Výkonný motor 1600W  dosahuje otáček 11000 ot / min. Tento má široké uplatnění v dílně, během renovačních a stavebních prací, či jako nepostradatelný nástroj pro nadšence pro kutily. Hlavní držadlo bylo pokryto speciálním protiskluzovým materiálem, což usnadňuje držení zařízení v ruce. Řezný kotouč má nastavitelný protiskluzový štít.
Úhlové kolo bylo namontováno v kovové hlavě, která má také tlačítko pro zablokování řezacího kotouče pro snadnou demontáž. Pro pohodlí uživatele lze přední držadlo namontovat do dvou poloh.

 

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Napětí: 230V / 50-60Hz

Výkon: 1600W

Maximální otáčky: 11000 rpm

Maximální průměr kotouče: 125 mm

Průměr otvoru kotouče: 22,22 mm

Závit upínacího vřetene: M14

Hmotnost: 2,8 kg

Zařízení je dodáváno bez řezného kotouče.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Brusky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: