Sada pro vyrovnání dlaždic 51ks, Tagred TA4102

Kód: TA4102
135 Kč 111,57 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme sadu pro vyrovnávání dlaždic a podobných materiálů. Klipy jsou opakovaně použitelné, což je velké pohodlí například při rekonstrukci koupelny a kuchyně. Sada nezbytná pro lidi pracující v oblasti renovace a stavebnictví. Produkt se velmi snadno používá a je vhodný pro profesionály a domácí kutily.

Díky nivelačnímu systému již obklady nejsou časově náročné a zdlouhavé. Rozhodně to zkrátí pracovní dobu a ušetří spoustu nervů. Dlaždice se navzájem rovnoměrně vyrovnávají a už nemusíte neustále poklepávat na dlaždice a kontrolovat jejich uspořádání pomocí vodováhy. Výrobek je vhodný pro pokládku dlaždic vodorovně nebo svisle.

Parametry:

  • Počet kusů v sadě: 50 x klip + 1 klíč
  • Použití: dlaždice, glazura atd.
  • Opakovaně použitelné
  • Maximální tloušťka dlaždice: 17 mm
  • Rozměry klipu: 70 mm x 37 mm 
  • Rozměry kovové hřídele ve tvaru T: 10 mm x 1,5 mm x 17 mm
  • Rozměry klíče: 153 mm 

Návod k obsluze:

Jakmile je lepidlo naneseno a dlaždice jsou správně umístěny, vložte kovovou hřídel ve tvaru T mezi dlaždice. Poté otočte svorku (s hřídelí již vloženou mezi dlaždice) o 90 stupňů tak, aby obě dlahy svírala příčně. Začněte utahovat černou matici pomocí klíče, který je součástí sady. Přítlačná síla může záviset na tloušťce a typu dlaždic.

Klip však musí být pevně připevněna k oběma dlaždicím, nesmí být uvolněná. Nechte lepidlo zaschnout a ztvrdnout, poté odšroubujte černé víčko, otočte hřídel o 90 stupňů a odstraňte celý klip. Po vyrovnání a před zaschnutím lepidla zkontrolujte, zda jsou dlaždice rovnoměrné, a proveďte opravy. Po vyčištění spony od zbytkového lepidla je sada opět připravena k použití.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyrovnávací systémy na obklady a dlažbu
Hmotnost: 0.6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: