Dvousloupový poloautomatický zvedák s rámem 4T, Redats L-200R

Kód: L-200R
Akce
Značka: Redats
47 999 Kč 39 668,60 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se o novou verzi extrémně populárního dvousloupového zvedáku L-200 - Vylepšili a vybavili jej výztužným rámem, který umožní snadnější montáž v dílně.

Proč vybrat tento zvedák?
Díky novému řešení bude montáž zvedáku v každé dílně mnohem rychlejší a jednodušší. Nemusíte vykopávat podlahový rám ani zpracovávat celou podlahu v dílně - potřebujete pouze hmoždinky o délce 20 cm.

Pro koho je tento zvedák?
Tento zvedák je perfektní volbou, pokud si pronajímáte místo v dílně nebo se chcete vyhnout vysokým nákladům na zpracování podlah.

Široká nabídka aplikací
Díky zdvihové kapacitě až 4 tuny bude zvedák fungovat nejen na osobních automobilech, ale i v případě menších dodávkových vozů.

Plná bezpečnost
Zvedák je vybaven gumovou ochranou, která chrání okraj dveří vozu při jeho otevření.

Univerzální zvedák
Zdvihové ramena jsou asymetrické (přední jsou kratší, zadní strana je delší) a jsou sklopeny směrem ven, což umožňuje optimální vyvážení zdviženého vozidla. Kromě toho mají ramena teleskopickou úroveň seřízení, takže můžete pohodlně nastavit správné místo pro podporu vašeho vozu.

Jednoduchá obsluha
Rychlé a snadné nastavení zvedáku v požadované poloze - stačí stisknout tlačítko (zvedání) nebo páku (spouštění) a je hotovo! Můžete si sami přesvědčit, že se tento zvedák naučíte používat opravdu rychle.

Dlouhá životnost
Perfektní kvalita komponentů (trvanlivý řetěz a ovládací prvky) a pečlivé provedení jsou zárukou spolehlivého používání po mnoho let. 

Výrobce: REDATS
Zpevňovací rám: ANO
Teleskopické ramena výtahu: ANO
Doba spuštění: 25 sekund
Doba zvedání: 55 sekund
Maximální šířka vozu: 250 cm
Max. nosnost: 4 tuny
Výkon motoru: 2,2 kW
Typ: Semi-automatic
Rozměry (Š x V): 3365 x 2824 mm
Výška zdvihu: 9 - 193 cm
Napájení: 400V

pol_pl_Podnosnik-Dwukolumnowy-Samochodowy-4T-REDATS-L-200R-z-Rama-Polautomatyczny-Olej-Gratis-3377_7pol_pl_Podnosnik-Dwukolumnowy-Samochodowy-4T-REDATS-L-200R-z-Rama-Polautomatyczny-Olej-Gratis-3377_1pol_pl_Podnosnik-Dwukolumnowy-Samochodowy-4T-REDATS-L-200R-z-Rama-Polautomatyczny-Olej-Gratis-3377_8Doplňkové parametry

Kategorie: Sloupové zvedáky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 600 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: