AKU rázový utahovák 20V 350Nm s příslušenstvím PM-AKU-20V-2AT, Powermat PM0681
Kód: PM0681
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1 hodnocení Podrobnosti hodnocení
Momentálně nedostupné
Detailní informace
Detailní popis produktu
AKU rázový utahovák 20V s příslušenstvím, 350Nm, Powermat PM-AKU-20V-2AT
Technické specifikace:
  • Značka: POWERMAT
  • Model: PM-AKU-20V-2AT
  • Maximální napětí baterie: 20V
  • Funkce příklepového vrtání: ANO
  • Otáčky: 2300 ot/min
  • Max. utahovací moment: 350 Nm
  • Montážní držák: 1/2" (palec)
  • Kapacita baterie: 2Ah
  • Typ baterie: Li-Ion
  • LED lampa
  • Brzda vřetene
  • Hmotnost šroubováku s jednou baterií: 1,45 kg (1,05 kg + 0,4 kg)
  • Hmotnost celé sady v kufru: 2,65kg
Aplikace:
Obsah balení:
  • Bateriový klíč
  • 1x lithium-iontová baterie 2,0Ah / 20V
  • Nabíječka
  • 1/2" GOLA klíče (17 mm / 19 mm / 21 mm / 23 mm)