Invertorová svářečka MIG/MAG MMA TIG 200A PM-IMGT-200L, Powermat PM1103
Kód: PM1103
Akce Novinka
Detailní popis produktu
Invertorová svářečka MIG/MAG MMA TIG 200A | PM-IMGT-200L
Technická data:
  • Model: PM-IMGT-220L
  • Napájení:  230 V / 50 Hz
  • Příkon MIG / MAG / MMA / LIFT-TIG: 8,3 kVA
  • Metody svařování: MIG / MAG / FCAW (FLUX) / MMA (elektroda) / TIG
  • Rozsah svařovacího proudu MIG/MAG:  8 – 200A
  • Rozsah svařovacího proudu TIG/MMA:  8 – 200A
  • Svařovací proud 100% pracovní cyklus: (MIG / TIG / MMA – 200A)
  • Svařovací proud 60% pracovní cyklus:  (MIG / TIG / MMA – 155A)
  • Podporované průměry drátu: 0,8 / 0,9 / 1,0 [mm]
  • Podporované průměry elektrod: 1,6 mm – 4 mm
  • Podporované cívky drátu: max do 1 kg
  • Posuv drátu: 2 – kotouč (vnitřní)
  • Třída izolace: F.
  • Stupeň krytí: IP21S
  • Rozměry: 51 x 22 x 38 cm [dél/ šířka výška]
  • Čistá hmotnost:  6 kg
Vybavení:
  • Uzemňovací kabel: 2m
  • Kabel s držákem elektrody: 2m
  • EURO MIG/MAG kabel s hořákem: 2m
  • Podávací kladka  0,8/0,9 mm
  • Trysky: 0,8/0,9/1,0 mm
  • Trubičkový drát FLUX 0,8 mm / 0,45 kg
  • Svařovací maska
  • Kladivo s kartáčem
Svařování
  • Vysoká účinnost svářečky umožňuje svařovat proudem 200A (pro MIG/MAG/FCAW/TIG/MMA), v 60% pracovního cyklu. Tepelný spínač zabrání přehřátí svařovacího stroje.