Plynový ohřívač s reduktorem 65kW PM-NAG-65GN, Powermat PM1032
Kód: PM1032
Detailní popis produktu
Plynový ohřívač s termostatem, reduktorem a LCD displejem 65kW, Powermat PM-NAG-65GN
Technické parametry:
  • Výrobce: Powermat
  • Výkon: 65000W
  • Výkon ventilátoru: 70W
  • Napájení: 230 V / 50 Hz
  • Průtok vzduchu: 1520 m³/h
  • Pracovní tlak plynu: 1,5 bar
  • Maximální spotřeba plynu: 3,63 kg/h
  • Stupeň ochrany regulátoru: IP44
  • Délka hadice plynové láhve: 150 cm
  • Délka napájecího kabelu: 140 cm
  • Rozměry zařízení: 580 x 230 x 355 [mm]
  • Hmotnost ohřívače: 6,2 kg
Obsah balení:
  • Plynový ohřívač 65 kW
  • Plynová hadice o délce 1500 mm