Domácí ventilátor 50cm 250W PM-INOX-50, Powermat PM0629
Kód: PM0629
Detailní popis produktu
Model: PM-INOX-50
Napájení: 230V / 50Hz
Výkon motoru: 250W
Řízení průtoku vzduchu: 3 kroky
Celkový průměr ventilátoru: 50cm / 20 "
Napájecí kabel: 3 * 0,75mm s délkou 1,8m
Provedení: nerezová ocel
Hlučnost: 61,5 dB
Výška zařízení: Až 60,5 cm
Hmotnost: 5,2 kg
Designový ventilátor s retro vzhledem. Podlahový ventilátor s průměrem mřížky 50 cm v celokovovém provedení. Tři lopatky průměru 50 cm nasazené na výkonný motor 250 W. Nastavitelný náklon ventilátoru. Regulace proudícího vzduchu ve třech rychlostech (vánek, normal, silný).