Generátor proudu elektrocentrála AVR 230V 3000W PM-AGR-3000M2K, Powermat PM1198
Kód: PM1198
Akce Novinka
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem (>5 ks)
Detailní informace
Detailní popis produktu
Elektrocentrála, 3000W | PM-AGR-3000M2K
Elektrocentrála, 3000W | PM-AGR-3000M2K – generátor vyrábí 230V střídavý proud (3 zásuvky) a 12V stejnosměrný proud (1 zásuvka). Perfektní řešení při výpadku proudu v terénu. Vybaven voltmetrem a pojistkami. Jednotka má snímač hladiny oleje, který automaticky vypne motor, pokud je hladina oleje příliš nízká. Manuální spuštění jednotky – pomocí lana. Jednotka se používá v řemeslech, stavebnictví na pozemcích a zahradách pro práci s elektrickým nářadím, čerpadly a osvětlením.
  • Gumové tlumiče velmi dobře redukují přenos vibrací z motoru do skříně agregátu.
  • Nádrž má přibližný ukazatel hladiny paliva.
Balení obsahuje:
  • agregát
  • klíč od svíčky
  • 3x zástrčka 230V (16A)
Technické parametry:
  • vyrobená elektřina: 230 V / 50 Hz AC a 12V DC
  • maximální střídavý výkon: 3 kW
  • konstantní výkon střídavého proudu: 2,8 kW