Invertorová elektrocentrála 3500W 2x230V/12V PM-AGR-3500IM, Powermat PM1168
Kód: PM1168
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Momentálně nedostupné
Detailní informace
Detailní popis produktu
Invertorová elektrocentrála 3500W 2x230V/12V | PM-AGR-3500IM
  • Elektrocentrála vyrábí elektřinu 230V (2 zásuvky) a 12V.
  • Vybavena voltmetrem a pojistkami.
  • Má snímač hladiny oleje, který automaticky vypne motor v případě jeho příliš nízké hladiny.
  • Ruční startování motoru – pomocí táhla.
  • Gumové tlumiče velmi dobře tlumí přenos vibrací z motoru do skříně elektrocentrály.
  • Nádrž má přibližný ukazatel hladiny benzínu.
Technická data:
  • Vyrobená elektřina: 230 V / 50 Hz a 12 V DC – 8,3 A
  • Max. výkon AC: 3,5 kW
  • Stálý výkon AC: 3,2 kW
  • Objem motoru: 212 cm³
  • Bezpečnostní spínač
  • Objem palivové nádrže: 13L
  • Výkon motoru: 7 hp
  • Vzduchem chlazený čtyřtaktní motor
  • Senzor tlaku oleje
  • Objem olejové nádrže: ~ 0,45 l
  • Stabilizátor napětí AVR
  • Průměrná spotřeba paliva: cca 450 g/kw/h
  • Rozměry: 52 x 44 x 47 [cm]
  • Hmotnost: 34 kg
  • Hladina akustického výkonu Lwa: 96 dB
Čistá sinusoida
Ekonomický režim a inteligentní plyn
  • Tato technologie přizpůsobuje otáčky motoru aktuálnímu zatížení.
  • Když se zvýší poptávka po výkonu, zvýší se i otáčky motoru, aby dodal dostatek energie.
Invertorová technologie
  • Elektrocentrála produkuje vysokofrekvenční střídavý proud až do 20 kHz, poté přesný měnič přeměňuje střídavý proud na stejnosměrný proud. Nakonec invertor přemění stejnosměrný proud na kvalitní střídavý proud 230 V 50 Hz ve formě čisté sinusoidy.
Vybavení:
  • Elektrocentrála
  • 12V DC kabel