Stolní řezačka na kámen a beton 3000W PM-PDB-3000M, Powermat PM1415
Kód: PM1415
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Momentálně nedostupné
Detailní informace
Detailní popis produktu
Stolní řezačka na kámen a beton Powermat PM-PDB-3000M
Technické specifikace:
  • Napájení: 230 V / 50 Hz
  • Maximální výkon: 3000 W
  • Otáčky: 3000 ot./min
  • Třída ochrany: IP54
  • Rozměry kotouče: 350 × 3,2 × 25,4 mm (4300 rpm, 80 m/s)
  • Rozměr stolu: 530 × 430 mm
  • Max. délka řezu při 90°: 650–800 mm
  • Max. hloubka řezu při 90°: 105 mm
  • Max. hloubka řezu při 45°: 72 mm
  • Max. délka řezu při 45°: 650–800 mm
  • Akustický tlak LpA (K=3 dB): 78 dB(A)
  • Akustický výkon LwA (K=3 dB): 91 dB(A)
  • Hmotnost netto: 74 kg
  • Hmotnost brutto: 92 kg
Vlastnosti produktu:
  • Výkonný motor 3000 W
    Jednofázový motor o výkonu 3 kW zajišťuje stabilní řezání betonu, cihel i kamene bez ztráty výkonu.
  • Diamantový kotouč 350 mm
    Součástí balení je diamantový kotouč 350 × 3,2 × 25,4 mm pro rychlé a přesné řezy i v tvrdých materiálech.
  • Velká hloubka a délka řezu
    Řezačka umožňuje hloubku řezu až 105 mm a délku až 800 mm, což je ideální pro velkoformátové stavební prvky.