Řezný diamantový kotouč 125mm PM-TDCS-1252T, Povermat PM1421
Kód: PM1421
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem (>5 ks)
Detailní informace
Detailní popis produktu
Univerzální řezný diamantový kotouč 125 mm PM-TDCS-1252T
Vlastnosti produktu:
  • Univerzální použití pro různé materiály
  • Oboustranné diamantové pokrytí pro delší životnost
  • Jednotná struktura diamantového posypu pro čistý a kontrolovaný řez
  • Stabilní průměr a konzistentní hloubka řezu
  • Speciální výřezy pro lepší chlazení a snížení vibrací
  • Vyšší agresivita a rychlost řezu
  • Standardní průměr 125 mm pro širokou kompatibilitu
  • Redukční kroužek pro použití s různými typy brusek
Použití:
  • Kov
  • Dřevo
  • Plast
  • Keramika
  • Kamenina
  • Cihla
  • Kámen
Technické specifikace:
  • Typ kotouče: diamantový
  • Vnější průměr: 125 mm
  • Průměr montážního otvoru: 22,23 mm
  • Tloušťka kotouče: 1,25 mm
  • Tloušťka diamantového segmentu: 1 mm