Invertorová svářečka MMA/IMG/TIG 220A PM-IMG-220T, Powermat PM0517
Kód: PM0517
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Momentálně nedostupné
Detailní informace
Detailní popis produktu
Kombi svářečka MMA/IMG/TIG PM-IMG-220T POWERMAT
Parametry svařování jsou plynule nastavovány, maximální svařovací proud závisí na tloušťce použitého drátu / elektrody, na svařovacím napětí a na rychlosti podávání drátu v případě metody MIG / MAG / FCAW. Dvojitý podavač je schopen pracovat s drátem  0,8 / 1,0 mm.
Vysoká účinnost svařečky umožňuje svařování proudem až 220A (pro MIG / MAG / FCAW) a 170A pro (TIG / MMA) v 60% pracovním cyklu. Tepelný spínač vypne přístroj, pokud je překročen povolený pracovní cyklus daného svařovacího proudu, čímž se zabrání přehřátí svářečky.
 Obsah balení:
  • Podávací rolka drátu 1mm a 0,8mm
  • Zemnící kabel (-): - 1,9 m
  • Držák elektrody MMA (+): - 2m
  • Hořák EURO MIG / MAG: 4m
  • Uživatelská příručka
  • Náhradní trysky
Technické parametry:
  • Napájení: 230 V / 50 Hz
  • Spotřeba energie MIG / MAG: 6,1 kVA
  • TIG / MMA spotřeba: 5,8 kVA
  • Metody svařování: MIG / MAG / FCAW / MMA (elektroda) / TIG
  • MIG / MAG rozsah svařovacího proudu: 40 - 220A
  • TIG / MMA rozsah svařovacího proudu: 20 - 170A
  • Provozní cyklus svařovacího proudu 100%: (MIG / MAG - 170A)
  • Svařovací proud: 100% pracovní cyklus: (TIG / MMA - 132A)
  • Svařovací proud 60% pracovní cyklus: (MIG / MAG - 220A)
  • Svařovací proud 60% pracovní cyklus: (TIG / MMA - 170A)
  • Průměr drátů: 0,8 / 1,0 mm
  • Průměr elektrod: 2,5 mm - 4 mm