Mobilní naftové topidlo, ohřívač, 40 kW s odvodem splodin PM-NAG-40SKN, termostatem a LCD displejem, Powermat PM1014
Kód: PM1014
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Momentálně nedostupné
Detailní informace
Detailní popis produktu
Mobilní naftové topidlo, ohřívač, 40 kW s odvodem spalin, termostatem a LCD displejem, Powermat PM-NAG-40SKN
Technická specifikace:
  • Výrobce: Powermat
  • Výkon: 40000 W
  • Napájení: 230 V / 50 Hz
  • Průtok vzduchu: 920 m³/h
  • Druh paliva: nafta, lehký topný olej
  • Maximální spotřeba paliva: 2,5 l/h
  • Výkon ventilátoru: 250W