Mobilní naftové topidlo, ohřívač, 40 kW s termostatem a LCD displejem PM-NAG-40SN, Powermat PM1015
Kód: PM1015
Detailní popis produktu
Mobilní naftové topidlo, ohřívač, 40 kW s termostatem a LCD displejem, Powermat PM-NAG-40SN
Technická specifikace:
  • Výrobce: Powermat
  • Výkon: 40000 W
  • Napájení: 230 V / 50 Hz
  • Průtok vzduchu: 820 m³/h
  • Druh paliva: nafta, lehký topný olej
  • Maximální spotřeba paliva: 2,5 l/h
  • Výkon ventilátoru: 180W