Plynový ohřívač s termostatem, reduktorem a LCD displejem 65kW PM-NAG-65GLN, Powermat PM1028
Kód: PM1028
Detailní popis produktu
Plynový ohřívač s termostatem, reduktorem a LCD displejem 65kW, Powermat PM-NAG-65GLN
Technické parametry:
  • Výrobce: Powermat
  • Výkon: 65000W
  • Výkon ventilátoru: 70W
  • Napájení: 230 V / 50 Hz
  • Průtok vzduchu: 1520 m³/h
  • Pracovní tlak plynu: 1,5 bar
  • Maximální spotřeba plynu: 3,63 kg/h
  • Stupeň ochrany regulátoru: IP44
  • Délka hadice plynové láhve: 150 cm
  • Délka napájecího kabelu: 140 cm
  • Rozměry zařízení: 585 x 230 x 340 [mm]
  • Hmotnost ohřívače: 7,5 kg
Obsah balení:
  • Plynový ohřívač 65 kW
  • Plynová hadice o délce 1500 mm