Generátor proudu elektrocentrála AVR 12/230/400V 7500W PM-AGR-7500MNKE, Powermat PM1200
Kód: PM1200
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Momentálně nedostupné
Detailní informace
Detailní popis produktu
Elektrocentrála, 7500 W | PM-AGR-7500MNKE
Elektrocentrála, 7500 W | PM-AGR-7500MNKE – generátor vyrábí střídavý proud 230 V (3 zásuvky), 400 V (1 zásuvka) a 12 V stejnosměrný proud (1 zásuvka). Perfektní řešení při výpadku proudu v terénu. Vybaven voltmetrem a pojistkami. Jednotka má snímač hladiny oleje, který automaticky vypne motor, pokud je hladina oleje příliš nízká. Spuštění jednotky – elektrické (klíčem) a manuálně – pomocí lana. Jednotka se používá v řemeslech, stavebnictví na pozemcích a zahradách pro práci s elektrickým nářadím, čerpadly a osvětlením.
  • Gumové tlumiče velmi dobře redukují přenos vibrací z motoru do skříně agregátu.
  • Nádrž má přibližný ukazatel hladiny paliva.
  • Pryžová transportní kolečka.
Sada obsahuje:
  • agregát
  • 12V baterie
  • klíč od svíčky
  • šroubovák
  • 2x klíč
  • 2x zástrčka 230V (16A)
  • 1x zástrčka 400V (16A)
  • PL manuál
  • originální balení
  • 4x motorový olej SAE 30
Technické parametry:
  • vyrobená elektřina: 230 V / 400 V / 50 Hz AC a 12V DC
  • maximální střídavý výkon: 7,5 kW
  • konstantní výkon střídavého proudu: 7 kW
  • otáčky motoru: 3000 ot./min
  • objem motoru: 456 cm³
  • vestavěný voltmetr
  • maximální doba nepřetržitého provozu: 8h (při 60% zatížení)