Úhlová bruska 125mm 850W, Kraft&Dele KD1555

Kód: KD1555
559 Kč 461,98 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektrická úhlová bruska od renomované společnosti KRAFT&DELE může být použita jako normální bruska, bruska pro broušení brusným papírem, pro broušení drátěnými kartáčky a jako zařízení k řezání kovových předmětů. Používá se zejména pro odstraňování všech typů otřepů z povrchu kovových prvků, povrchové úpravy svárů, řezání trubek a malých kovových prvků. Pomocí vhodného příslušenství lze úhlovou brusku použít nejen pro řezání a broušení, ale také pro čištění, například rzi, starých nátěrů, atd.
Výkonný motor 850W  dosahuje otáček 12000ot / min. Tato bruska má široké uplatnění v dílně, během renovačních a stavebních prací, či jako nepostradatelný nástroj pro nadšence pro kutily. Hlavní držadlo bylo pokryto speciálním protiskluzovým materiálem, což usnadňuje držení zařízení v ruce. Řezný kotouč má nastavitelný protiskluzový štít.
Úhlové kolo bylo namontováno v kovové hlavě, která má také tlačítko pro zablokování řezacího kotouče pro snadnou demontáž. Pro pohodlí uživatele lze přední držadlo namontovat do dvou poloh. Spínač na zařízení má blokádu, takže není jej nutné během provozu trvale držet.

 

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Napětí: 230V / 50-60Hz

Výkon: 850W

Maximální otáčky: 12000 rpm

Maximální průměr kotouče: 125 mm

Průměr otvoru kotouče: 22,22 mm

Maximální tloušťka kotouče: 6 mm

Závit upínacího vřetene: M14

Třída ochrany: II

Délka přívodního kabelu: 2 m

Hmotnost: 3,2 kg

Zařízení je dodáváno bez řezného kotouče.

Doplňkové parametry

Kategorie: Brusky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: