Akumulátorová teleskopická vyvětvovací pila 20V 2000mAh PM-APW-20C, Powermat PM0744
Kód: PM0744
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1 hodnocení Podrobnosti hodnocení
Skladem (>5 ks)
Detailní informace
Detailní popis produktu
Aku vyvětvovací pila – 240 cm | PM-APW-20C
Akumulátorová vyvětvovací pila – 240 cm na rameni se čtyřstupňovým nastavením sklonu Powermat PM-APW-20C s vysoce kvalitní vodicí lištou a řetězem profesionální značky OREGON. Schopnost rychle a snadno nastavit délku ramene v rozsahu od 172 cm do 240 cm a možnost nastavení úhlu řezné hlavy ve čtyřech krocích usnadňuje prořezávání. Elektromotor s baterií 20 V – 2 Ah umožňuje řezání silných větví díky rezervě energie.
Nastavení sklonu
Bezpečnost při používání
Pila je vybavena bezpečnostním systémem, který zabraňuje náhodnému zapnutí.
Nastavitelná délka
Technické specifikace:
  • model: PM-APW-20C
  • napájení: baterie
  • napětí baterie: 2 Ah
  • typ baterie: lithium-iontový
  • rychlost bez zatížení: 5 m / s
  • objem olejové nádrže: 100 ml
  • pracovní délka: 18 cm
  • vodící délka: 20 cm
  • maximální délka: 2400 mm
  • minimální délka: 1720 mm
  • hladina akustického výkonu (LwA): 87,8 dB (A)
  • hladina akustického tlaku (LpA): 77,9 dB (A)
  • hmotnost s baterií: 3,25 kg
Obsah balení:
  • Aku vyvětvovací pila – 240 cm
  • ramenní popruh
  • nabíječka baterií
  • 2Ah / 20V baterie s univerzálním montážním systémem INTERpulse