Elektrická teleskopická vyvětvovací pila 230V 1000W PM-EPW-1000, Powermat PM0502
Kód: PM0502
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem (>5 ks)
Detailní informace
Detailní popis produktu
Elektrická vyvětvovací pila 240cm, 1000W, PM-EPW-1000 POWERMAT
Elektrická vyvětvovací pila POWERMAT PM-EPW-1000 s třístupňovým nastavením sklonu a s kvalitní lištou a řetězem. Pila umožňuje rychlé a snadné nastavení délky v rozsahu od 184 cm do 240 cm a možnost nastavení úhlu sklonu řezné hlavy, což velmi usnadňuje prořezávání stromů. Výkon 1000 W zajistí prořezávání i silných větví.
 Velkou výhodou pily je:
  • její nízká hmotnost, pouhých 3,8 kg
  • má automatický systém mazání řetězu
  • rychlost řetězu 10 m/s
  • hladina oleje lze snadno kontrolovat pomocí průhledné měrky
 Technické parametry:
  • výrobce: Powermat
  • model: PM-EPW-1000
  • napájení: 230V / 50Hz
  • maximální výkon: 1000 W
  • rychlost naprázdno: 10 m/s
  • objem olejové nádrže: 100 ml
  • pracovní délka: 18 cm
  • délka vodící lišty: 25 cm
  • maximální délka: 2400 mm
  • minimální délka: 1 840 mm