Soustruh na dřevo 600W PM-TSD-600LCD, Powermat PM0922
Kód: PM0922
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Momentálně nedostupné
Detailní informace
Detailní popis produktu
Soustruh na dřevo PM-TSD-600LCD POWERMAT
Čtyřstupňová regulace otáček
Umožňuje maximální kontrolu nad procesem otáčení pomocí převodovky s klínovým řemenem.
Robustní dřevozpracující stroj
Snadné skladování
Tichá práce
Bezpečná práce
Vybavení:
Kompletní soustruh
Štít (úchyt M18 – zdvih 2,5 mm)
Jazyk (držák M18 – rozteč 2,5 mm)
Sada klíčů
Jednoduchá struktura, vysoce kvalitní zpracování
Technická data:
Výkon S2: 600W
Nepřetržitý provoz S2: 15 min
Napájecí napětí: 230V / ~ 50Hz
Počet rychlostí otáčení: 4
Otáčky motoru bez zatížení: 890/1260/1760/2600 [ot / min]
Maximální délka obrobku: 1000 mm
Maximální průměr obrobku: 350 mm
Upínací závit sklíčidla na soustruh: metrický M18 (rozteč 2,5 mm)
Čistá hmotnost: 20,5 kg
Rozměry balení: 895 mm x 230 mm x 380 mm