Elektrické multifunkční nářadí, renovátor, bruska PM-ENW-1300-A, Powermat PM0308
Kód: PM0308
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Momentálně nedostupné
Detailní informace
Detailní popis produktu
Elektrické multifunkční nářadí / renovátor / bruska Powermat PM-ENW-1300-A
Vlastnosti produktu:
  • Výkonné multifunkční nářadí o příkonu 1300 W určené pro širokou škálu úkonů – řezání, broušení, škrábání, čištění a opracování různých materiálů (dřevo, kov, keramika, plast).
  • Rychlá výměna nástavců pomocí imbusového klíče bez zdlouhavého nastavování.
  • Odnímatelný modul odsávání se zipovým uchycením zlepšuje manipulaci a ovladatelnost nářadí.
Technické specifikace:
  • Napájení: 230 V / 50 Hz
  • Příkon: 1300 W
  • Brusná plocha: 90 × 90 × 90 mm