Elektrický rázový utahovák 2100W 800Nm s příslušenstvím PM-EKU-2100M, Powermat PM0836
Kód: PM0836
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem (>5 ks)
Detailní informace
Detailní popis produktu
Elektrický rázový utahovák 2100W s příslušenstvím, 800Nm, Powermat PM-EKU-2100M
Elektrický rázový utahovák na kola Powermat PM-EKU-2100M je nová generace utahováků se zajímavým designem a točivým momentem 720Nm. Silný kryt nárazového mechanismu zajišťuje dlouhodobý bezproblémový provoz. Přepínač chodu vlevo/ vpravo je umístěn těsně nad prsty, což umožňuje přepínání bez použití druhé ruky. Tento systém změny směru otáčení se úspěšně používá v akumulátorových šroubovácích. Držák hlavicemá je čtverecový 1/2″. Rukojeť a část krytu je protiskluzová, potažená gumou. Příznivé umístění těžiště díky rukojeti ve středu elektrického nářadí poskytuje bezpečnější uchopení a neunaví zápěstí. Elektrický rázový utahovák je dodáván v praktickém plastovém pouzdře.
Pro vyšroubování je k dispozici maximální výkon 800 Nm. Při utahování klíč generuje moment
150 Nm vhodný pro kola automobilů.
Výhody:
  • Lehký a výkonný klíč
  • Pohodlný přepínač otáčení vlevo / vpravo
  • Rázový utahovák má gumový chránič, který chrání kabel proti zalomení
  • Masivní 1/2 „nástavec
  • Hliníkový kryt nárazového mechanismu
  • Silný napájecí kabel odolný proti poškození, dlouhý 3,1 m
  • 4  nástrčné hlavice 17, 19, 21, 22 mm
Technické parametry:
  • Model: PM-EKU-2100M
  • Uvolňovací moment: 800 Nm
  • Maximální utahovací síla: 150 Nm
  • Výkon: 2100 W.
  • Držák na hlavice: 1/2 “
  • Napájení: 230 V
  • Maximální rychlost: 3700 ot / min
  • Rotace: doleva / doprava
  • Stupeň krytí: IP20
  • Celková hmotnost: 4 kg
  • Čistá hmotnost: 2,4 kg
  • Sada nástrčných klíčů: 17, 19, 21, 22 mm