Elektrická stříkací pistole 600W PM-PDM-600T, Powermat PM1113
Kód: PM1113
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem (>5 ks)
Detailní informace
Detailní popis produktu
Elektrická stříkací pistole – 600 W | PM-PDM-600T
Stříkací pistole POWERMAT HVLP je vybavena odolným a účinným 600 W motorem, je nepostradatelným pomocníkem pro domácí použití. Zařízení umožňuje nanášení barev různých hustot, vodou ředitelné barvy, laky, primery, dokončovací, těsnící a základové barvy. Díky nástřiku rychle a přesně natřete těžko dostupná místa a umožňuje rovnoměrné pokrytí nepravidelných ploch barvou.
Vlastnosti produktu:
  • Rovnoměrné nanášení barvy na hladké povrchy as různými strukturami
  • Stříkací pistole s nastavitelnou šířkou stříkání
  • Protiskluzová rukojeť
  • Přizpůsobeno komerčně dostupným barvám, lakům a lazurám s viskozitou do 40 DIN
  • 4 trysky různých velikostí
  • Kontrola toku barvy
  • Nastavení tlaku barvy
  • Odnímatelná nádoba na barvu o objemu 1000 ml
  • Odnímatelná hlava pro snadné čištění
Funkčnost produktu:
  • Příslušný proud se získá otočením speciálního nastavovacího knoflíku
  • Díky zabudovanému kompresoru nevyžaduje externí přívod stlačeného vzduchu
  • Přepínač na spoušti pistole s regulací průtoku barvy
Technické parametry:
  • Napájení: 230 V / 50 Hz
  • Maximální výkon:  600 W
  • Otáčky motoru: 32 000/min
  • Kapacita nádržky na vodu: 1000 ml
  • Maximální viskozita barvy: 40 din/min
  • Spotřeba barvy: 0 – 1200 ml/min
  • Hladina akustického výkonu Lwa: 89 dB (A)
  • Hladina akustického tlaku Lpa: 85 dB (A)
  • Úroveň vibrací: 1,2 s², (K = 1,5)
  • Hmotnost stroje: 1,6 kg
  • Délka napájecího kabelu: 183 cm
Rozsah dodávky:
  • Elektrická pistole POWERMAT
  • 4 rozprašovací trysky 1,0 / 1,8 / / 2,0 / 2,5 mm