Hydrodynamický malířský agregát 1200W PM-PDM-1200, Powermat PM0667
Kód: PM0667
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem (>5 ks)
Detailní informace
Detailní popis produktu
  • Menší spotřeba barvy v porovnání s nátěrem za pomoci válečku nebo štětce
  • Můžete malovat vertikální a horizontální
  • Agregát je mobilní a snadno se používá
Univerzální trysky
Snadné čištění a údržba
Technická specifikace:
  • Výkon zařízení: 1200 W
  • Maximální pracovní tlak: 220 bar
  • Střední rychlost dodávání: do 1,5 l / min
  • Maximální viskozita média: 110 DIN-s
  • Maximální velikost trysky: 0,019 “- (0,48 mm)