Vložka cyklónového separátoru 1" 6085 l/min 16 bar ISO 8573-1, Airpress 45133-E
Kód: 45133-EDetailní popis produktu
Vložka cyklónového separátoru 1" 3300 l/min 16 bar ISO 8573-1 Airpress 45133-ENáhradní vložka cyklónového separátoru Airpress 45133-E je určena pro použití v předfiltrech stlačeného vzduchu Airpress. Slouží k zachování správné funkce separátoru a účinnému oddělování kondenzátu, vody a hrubých mechanických nečistot ze vzduchových rozvodů.
Vložka je určena pro systémy s připojením 1" a maximálním pracovním tlakem až 16 bar. Konstrukce vložky podporuje správné proudění vzduchu uvnitř separátoru a zajišťuje efektivní proces odlučování nečistot před vstupem vzduchu do dalších částí pneumatického systému.
Pravidelná kontrola a výměna vložky pomáhá udržovat vysokou kvalitu stlačeného vzduchu, chrání navazující komponenty a přispívá k delší životnosti pneumatických zařízení.
Hlavní výhody:
- náhradní vložka cyklónového separátoru Airpress 45133-E
- určena pro separátory s připojením 1"
- účinné oddělování kondenzátu, vody a mechanických nečistot
- maximální pracovní tlak až 16 bar
- průtok vzduchu až 3300 l/min
- průtok vzduchu až 198 Nm³/h
- jednoduchá výměna filtračního prvku
- podporuje správnou funkci předfiltrace stlačeného vzduchu
- vhodná pro průmyslové i dílenské pneumatické systémy
- Model: 45133-E
- Výrobce: Airpress Polska Sp. z o.o.
- EAN: 8712418335651
- Typ produktu: vložka cyklónového separátoru
- Připojení: 1"
- Provozní tlak: 0–16 bar
- Maximální tlak: 16 bar
- Průtok vzduchu: 3300 l/min
- Průtok vzduchu: 198 Nm³/h
- Hmotnost: 0,11 kg
- Náhradní prvek: ne
- Snímač vzdálenosti: ne
- Tlakový reduktor: ne
Vložka cyklónového separátoru zajišťuje optimální průchod vzduchu uvnitř odlučovací jednotky a podporuje účinné oddělování kapalných částic, kondenzátu a mechanických nečistot. Tím pomáhá zlepšovat kvalitu stlačeného vzduchu před jeho dalším využitím v pneumatických rozvodech.
Použití originální vložky Airpress zajišťuje kompatibilitu se zařízením a zachování správných provozních vlastností separátoru.
Vhodné pro:
- cyklónové separátory Airpress
- kompresorové rozvody stlačeného vzduchu
- pneumatické systémy
- průmyslové aplikace
- dílny a autoservisy
- údržbu zařízení na stlačený vzduch
Kompaktní konstrukce vložky umožňuje rychlou výměnu a snadnou údržbu filtračního systému. Pravidelná výměna filtračních prvků podporuje účinnost odlučování a pomáhá chránit citlivé součásti pneumatických instalací před poškozením způsobeným nečistotami a kondenzátem.
Obsah balení:
- vložka cyklónového separátoru Airpress 45133-E
- originální balení
Airpress 45133-E je originální vložka cyklónového separátoru s připojením 1", určená pro systémy stlačeného vzduchu s maximálním tlakem 16 bar.
Díky účinnému oddělování kondenzátu a nečistot pomáhá udržovat čistý stlačený vzduch, zvyšuje spolehlivost pneumatických zařízení a prodlužuje životnost celého vzduchového systému.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cyklonové odlučovače |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8712418335651 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
